Blog energetyczny
tauron elektryk

TAURON kusi usługami

Czy nowa strategia Tauronu przyniesie efekty? Od dawna sprzedawca zapowiadał, że będzie rozwijał segment sprzedaży oraz nowe produkty i usługi. Marka ma kojarzyć się nie tylko z energią, ale i z najlepszą obsługą klienta, która wspiera klienta oferuje bogate wsparcie korporacyjne.

Pomimo licznych ofert dla taryfy G11 cena brutto za kWh jest na jednym poziomie i wynosi  0,2966 zł. Do wyboru mamy kilka ofert, które odróżniają usługi dodatkowe i stawka opłaty handlowej. Oczywiście każda propozycja to możliwość korzystania z Tauron ebok, platformy który umożliwia m.in. szybki kontakt z sprzedawcą, opłacenie online rachunku za prąd.

Tauron Elektryk i Prąd z Serwisantem 24H PLUS

To nawet 3 lat bez podwyżek cen prądu, Tauron wprowadza też możliwość  składania wniosku o obniżenie ceny, jeśli pójdzie ona w górę. 30 zł zwrotu za prąd, to dodatkowe korzyści jeśli wybierzemy prąd z Serwisantem 24H PLUS z 3-letnim  cennikiem i e-fakturą

Serwisant to szybka pomoc fachowców z zakresu urządzeń, hydraulika, ślusarza i szklarza w ciągu 24 godzin od zgłoszenia. Nie zawsze możemy skorzystać z usług fachowca, regulamin usługi wprowadza obostrzenia.

Opłata handlowa / stawka stała w zależności od wyboru usługi na 2 lub 3 lata i tego czy zdecydujemy się na fakturę papierową czy e-fakturę miesięcznie zapłacimy 14,96 zł/mc.

porównywarka cen energii

Prąd z serwisantem charakteryzuje się podobnymi warunkami, z tym, że zwrotu za prąd wyniesie 25 zł przy umowie na 3 lata. Serwisant pomoże  przy sprzęcie PC, AGD, RTV. Opłata handlowa to koszt 12,96 zł/mc.

Jeszcze mniej zwrotu otrzymamy jeśli zdecydujemy się na pomoc Elektryka 24. Przy umowie na 3 lata Tauron odda nam 15 złotych. Elektryk pomoże w niektórych problemach z instalacją, nawet tych powstałych z naszej winy.  Usługa pokrywa koszty dojazdu fachowca, robocizny i części zamiennych (jednorazowo nawet do 500 zł, maksymalnie 3000 zł w okresie trwania cennika). Opłata handlowa jest najniższa wynosi brutto 7,98 zł/mc.

Najtaniej było, w przypadku Prądu z Eko. Podstawowa stawka na poziomie 0,2966 zł/kWh. Opłata handlowa brutto 7,98 zł/mc. Z tym, że w umowie na 2 i 3 lata Tauron rezygnował z niej przez pierwsze 3 miesiące , niestety, oferta była ważna od 1.03.2017 r. do 31.03.2017 r. Wyżej opisane oferty ważne są od 1.04.2017 r. do 30.04.2017 r. Stałe ceny sprzedaży energii oraz stawka stała lub opłata handlowa obowiązują do 31.03.2020 r.

Ceny prądu Tauron z 2015 r.