Blog energetyczny
enea cennik

Enea cennik

Enea – korzyści dla domu. Należy przyznać, że Enea ma największy wachlarz ofert, aż pięć produktów dla domu, jednym z nich jest fotowoltaika, każdy nieco inny. Zróżnicowane stawki, warunki i oszczędności, ale czy to Enea ma tani prąd? Oferty ważne są od  01.04.2017 r. do 30.06.2017 r., ale cennik jest stały w zależności od umowy.

ENERGIA+ Fachowiec to także oferta, w której możemy korzystać z pomocy elektryka, który po zgłoszeniu  awarii instalacji grzewczych i gazowych (w cenie 2400 złotych, dojazd, części i robocizna)  przyjedzie i sprawnie ją usunie. Enea dla wszystkich klientów oferuje tańsze zakupy w Strefie Zakupów o 50 złotych, oraz dodatkowe rabaty u partnerów. Możliwość monitorowania płatności poprzez eBOK.

Cena  brutto za kWh – 0,2899 zł , opłata handlowa  9,69 zł / m-c, wysoka opłata i przystępna stawka, czy Enea to najtańszy dostawca energii?

ENERGIA+ Zdrowie, to także gwarancja  stałej cena prądu do 2 lat. Ponadto z pakietem od LUX MED, zespołu prywatnych lekarzy  TY oraz twoja rodzina zyskujecie dostęp do lekarzy specjalistów. Wizyta kosztować może nawet 1 zł, w przypadku internisty i 50 zł w przypadku lekarza specjalisty. Trzy wersje pakietu można rozszerzać na kilku członków rodziny.

LUX MED to największa w Polsce sieć prywatnych centrów medycznych o uznanej renomie, posiadająca 91 placówek własnych i ponad 500 placówek partnerskich na terenie całego kraju.

Cena  brutto za kWh – 0,2846 zł , opłata handlowa  15,38 zł / m-c.

ENERGIA+ Pewna cena, jedyna z dwóch ofert, w których nie ma dodatkowych usług. Płacimy za sam prąd i opłatę handlową. Standardowo mamy dostęp do eBOK. To co wyróżnia tę ofertę to nie stała cena prądu, gdyż to obiecywała Enea już w poprzednich ofertach. Przekonuje jedynie jedna faktura,  która obejmuje sprzedaż energii i jej dystrybucję, co jest nowością, bowiem wcześniej w ofertach nie było to podkreślane. Wybierać możemy ofertę na 2 bądź 3 lata, co także jest standardem w poprzednich ofertach.

Cena  brutto za kWh – 0,2948 zł , opłata handlowa  9,69 zł / m-c

ENERGIA+ Oszczędny dom, stawka cenowa za kWh utrzymuje się na tym samym poziomie co w wcześniejszej ofercie.  Obecna jest także gwarancja ceny oraz podstawowe korzyści jakie oferuje Enea.

Cennik Enea brutto za kWh – 0,2948 zł, opłata handlowa  9,69 zł / m-c