Blog energetyczny
enea cennik

www.enea.pl

O tym sprzedawcy można napisać dużo, o jego stronie jeszcze więcej. To nie tylko źródło informacji dla klientów ale także strefa zakupów i eBOK.

O www.enea.pl

Energia dla domu

Oferta dla domu, energia +korzyści, obsługa klienta i kontakt, nagłówki podstron mogą mówić nie wiele, ale po dokładnym sprawdzeniu Enea oferuje cztery oferty dla klientów indywidualnych. Poznamy strefy godzinowe.

www.enea.pl

Energia dla firmy

Podobnie jak podstrona dla domu, pełna jest ofert dla osób prowadzących firmę. Tu, niestety nie poznamy wszystkich cen energii elektrycznej, bo te dla firm tworzone są w oparciu o roczne zużycie, taryfę i stawki konkurencji.

enea

 

Obsługa klienta i kontakt

Zakładka została stworzona w celu powszechnego udostępniania szeregu informacji o płatnościach, fakturach, odczytach i innych ważnych dla klienta sprawach postaci elektronicznej. Strona ta składa się z witryn WWW, na których Enea, udostępniają informacje publiczne wymagane przez polskie prawo, np. informacje o brakach prądu w danej lokalizacji.

Wartością dodaną serwisu są pliki do pobrania, odbiorcy szukają wzorów podań, umów czy wniosków o przyłącze energetyczne.

Spis Biur obsługi klienta, wykaz miast z podziałem na obszary działania sprzedawcy, w których czynne są punkty obsługi klienta, godziny otwarcia oraz dane kontaktowe.

Z zakładki informacje dla Klienta dowiemy się o najważniejszych informacjach z zakresu działania sprzedawcy. Bieżąca wiedza dotycząca oszustw na rynku energii jak i informacja o zamkniętych biurach obsługi czy zmianach numerów kont.

Głównym zadaniem strony głównej Enea, jest udostępnianie adresów podmiotów zobowiązanych do prowadzenia obsługi klienta, podstawowych danych teleadresowych tych podmiotów oraz informacji niezbędnych dla odbiorców.

enea-dla-firmy

Grupa Enea

Jak każda spółka skarbu państwa podaje do wiadomości dane o swojej strukturze czy władzach. Kącik dla mediów, z którego można pobrać informacje prasowe, zdjęcia i filmy. Z relacji inwestorskich poznamy strukturę władzy, kalendarium ukarze ważne wydarzenia dla spółki.