Blog energetyczny
energia

Energia dla firm

Energia dla firm to jeden z alternatywnych sprzedawców energii elektrycznej. Swoją ofertę kieruje do odbiorców energii z grup taryfowych A, B i C.

Kiedy powstała Energia dla firm?

Firma istnieje na polskim rynku energii od 2010 roku. Jest członkiem Towarowej Giełdy Energii. Posiada niezbędne koncesje do prowadzenia swojej działalności. Koncesja na obrót energią elektryczną oraz gazem, jaką ta spółka energetyczna uzyskała od Urzędu Regulacji Energetyki obowiązuje do 2030 roku. Swoją ofertę energetyczną kieruje przede wszystkim do odbiorców biznesowych, czyli należących do takich grup energetycznych jak: A, B, C.

Ekspert energetyczny

Firma na swojej stronie internetowej przedstawia się jako ekspert w dziedzinie energii. Zapewnia, że szybko reaguje na zmiany na rynku, wprowadza innowacje i nieustannie podnosi jakość obsługi. Ponadto gwarantuje jasne i proste warunki współpracy, a oferta jest skomponowana według potrzeb klienta biznesowego. Ten niezależny sprzedawca prądu i gazu zapewnia też optymalizację kosztów zakupu energii.

Oferta dla biznesu 

Swoją ofertę sprzedawca energii kieruje do odbiorców biznesowych.

Produkty, które na tą chwilę są dostępne w ofercie firmy energetycznej:

  • Energia

Obecnie w ofercie sprzedawcy są następujące propozycje: Zawsze pewniej Gwarancja Stałej Ceny +, Bez ryzyka Gwarancja Rynkowej Ceny+ oraz Razem dla zysku.

  • Gaz

Rynkowa Cena Gazu oraz Gaz (podstawowa oferta).

  • Zielone certyfikaty
  • Doradztwo

W ramach doradztwa spółka proponuje audyty energetyczne, optymalizacje kosztów dystrybucji oraz kompensacje mocy biernej.

  • Produkty dodatkowe

Usługa energetyk 24/7, czyli pomoc fachowca w przypadku awarii.

  • Fotowoltaika

Sprzedaż i montaż paneli fotowoltaicznych.