Blog energetyczny
energa oferta

Energa – oferta Po prostu rodzina

To oferta Energi jest skierowana do tych klientów, którzy są posiadaczami Karty Dużej Rodziny. Propozycja Energi wyróżnia się bardzo atrakcyjną stawką za kilowatogodzinę.

Co to jest Karta Dużej Rodziny?

Karta Dużej Rodziny to ogólnopolski program polegający na systemie zniżek na produkty i usługi, z którego mogą korzystać rodziny z co najmniej trójką dzieci. W programie uczestniczy wiele firm, a można skorzystać ze zniżek np. na odzież, paliwo czy artykuły spożywcze.

Ile kosztuje kilowatogodzina?

Cena za jedną kilowatogodzinę w ofercie „Po prostu rodzina” jest bardzo atrakcyjna – obecnie jedna z najniższych na rynku. Cena energii elektrycznej wynosi 0,2850 zł brutto w taryfie jednostrefowej. W przypadku odbiorców posiadających taryfę dwustrefową stawka niższa wynosi 0,2199 zł a wyższa 0,3321 zł. Warto dodać, że opłata handlowa w tej ofercie wynosi 5,99 zł (faktura tradycyjna) albo 4,99 zł (faktura elektroniczna). Klienci korzystający z tej oferty także mają dostęp do serwisu Energa24, o którym można przeczytać więcej tutaj https://energiadirect.pl/poradniki/energa24-serwis-obslugi-klienta

Jakie są zalety oferty?

Sprzedawca energii elektrycznej daje gwarancje, że nie zmieni stawki przez okres 24 miesięcy od momentu podpisania umowy. Więcej informacji o sprzedawcy na portalu EnergiaDirect.pl.